• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

AK Partili Hızal'dan Soyer'e hizmet binası çıkışı: İzmirli sizden ümidi kesti

İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Özgür Hızal, hasar gördüğü 30 Ekim depremin ardından bir yıla yakın süre geçmesine rağmen akıbeti henüz belli olmayan hizmet binası üzerinden İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Soyer'e yüklendi. Hızal, "Depremin üzerinden bir sene geçti. Tunç Soyer daha İzmir'in hizmet binasına çare bulamadı. İzmirli sizden ümidi kesti." ifadelerini kulland

AK Partili Hızal’dan Soyer’e hizmet binası çıkışı: İzmirli sizden ümidi kesti

17.09.2021, 13:42 Güncelleme Tarihi: 17.09.2021, 13:51

İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Avukat Özgür Hızal, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in sosyal medyadan yaptığı "Depremde hasar gören ve kullanıma uygun bulunmayan ana hizmet binamız için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Uzman akademisyen ve meslek insanlarından oluşan 16 kişilik danışma kurulu kurduk. Alanın bölgeye uyumlu bir şekilde yenilenmesi için projeleri değerlendireceğiz" açıklamasına sert tepki gösterdi.

Hızal, sosyal medya hesabından Başkan Soyer'in paylaşımını paylaşarak İzmirlinin ümidiniz kestiğini ifade etti. Hızal şu ifadeleri kullandı: "Depremde hasar gören ve kullanıma uygun bulunmayan ana hizmet binamız için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Uzman akademisyen ve meslek insanlarından oluşan 16 kişilik danışma kurulu kurduk. Alanın bölgeye uyumlu bir şekilde yenilenmesi için projeleri değerlendireceğiz."


AK Partili Hızal'dan Soyer'e hizmet binası çıkışı: İzmirli sizden ümidi kesti haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.