• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Babası evi halası ise tarlayı istedi

Babası evi halası ise tarlayı istedi

24.9.2021

İzmir'in Bayındır ilçesinde, diyaliz hastası kızı Gamze Akkavak'a (22) uyumlu böbreğinin birini bağışlamamak için bin dereden su getiren baba İsmet Akkavak'a (57) kız kardeşi Sevgi Yoldaş arka çıktı. Ölüme karşı zamanla yarışan Gamze'nin böbrek pazarlığında babası ve halasıyla girdiği mücadele hayal kırıklığı ile noktalandı.

DUDAKLARI uçuklatan böbrek pazarlığında boşandığı eşi Emine İbiş ile 5 çocuğunun yaşadığı gecekondudan bozma evin tapusunu isteyen baba İsmet Akkavak'tan sonra Gamze'nin halası Sevgi Yoldaş ise kardeşinin böbreğine karşı anne Emine İbiş'in Bayındır'da tapulu malı olan 1 buçuk dönümlük tarlayı istedi. Baba ile halanın istekleri haftanın 3 günü 4'er saat diyalize giren Gamze'yi derinden yaraladı.

NADİR UYSAL

Babası evi halası ise tarlayı istedi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.