• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Futbol maçına hayat arası

Ödemiş’te oynanan Ödemişspor ile Şirinyerspor maçına sahaya inen hava ambulansı nedeniyle ara verildi. Orta hakem Berk Çekal, maçı 88. dakikasında durdururken kalp hastası Abide O. ambulansa alındı

Futbol maçına hayat arası

26.11.2021

İZMİR'İN Ödemiş ilçesindeki resmi maçta Ödemişspor ile Şirinyerspor futbol takımları arasında yapılan Süper Amatör Lig E Grubu karşılaşmasına, sahaya inen hava ambulansı nedeniyle ara verildi.

HAKEM TAKDİR KAZANDI
SARAÇOĞLU Stadı'ndaki karşılaşma sırasında, İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden bir polis, orta hakem Berk Çekal'a maçın 87. dakikasında ambulans helikopterin bir hastayı şehir merkezindeki bir hastaneye götürmek üzere sahaya ineceğini bildirdi. Hakem, helikopterin havada görülmesi üzerine maçı 88. dakikada durdurdu. Kalp rahatsızlığı olduğu belirtilen Abide O. (65), sahaya inen ambulans helikopterle İzmir'e sevk edildi.

Maçın orta hakemi Berk Çekal, acil anjiyo olması gereken kalp hastası Abide O'nun hava ambulansına bindirilmesinin hemen ardından tekrar düdük çalarak karşılaşmayı başlattı. Maçın orta hakemi Çekal'ın bu kararı, seyircilerin büyük takdirini aldı. Karşılaşmayı ev sahibi Ödemişspor 9-2 kazandı.

SEVAL KONURALP

Futbol maçına hayat arası haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.