İzmir "Kent EXPO"ya ev sahipliği yapacak

Giriş Tarihi:05.10.2012, 15:50 Güncelleme Tarihi:05.10.2012, 15:50
Belediyelerin ihtiyaç duyduğu ürün ve hizmetlerin sergileneceği ''Kent EXPO-Şehircilik ve Kent İhtiyaçları Fuarı'', 1-4 Kasım tarihleri arasında İzmir Uluslararası Fuar Alanı'nda düzenlenecek. İzmir Fuarcılık AŞ'den (İZFAŞ) yapılan yazılı açıklamaya göre, İZFAŞ tarafından 1-4 Kasım tarihleri arasında ilk kez gerçekleştirilecek fuarda, yerel yöneticiler ile yerel yönetimlere hizmet ve ürün sunan kuruluşlar biraraya gelecek. Belediyelerin ihtiyaç duyduğu ürün ve hizmetlerin sergileneceği fuarda, belediye araçları, taşıma sistemleri, arıtma ekipmanları, kent mobilyaları, park-bahçe düzenlemesi ekipmanları, aydınlatma, spor tesisi ve donanımları yer alacak.

Açıklamaya göre, İZFAŞ Genel Müdür Vekili Mehmet Şakir Örs, bu yıl ilk kez organize edecekleri ve gelecekte çok daha büyüyeceğini öngördükleri fuara ev sahipliği yapacak olmaktan mutluluk duyduklarını belirterek, şunları kaydetti: ''Belediyelerimizin gereksinim duydukları ürün ve hizmetlere ulaşmalarına KENT EXPO aracılığıyla katkı koymayı hedefledik. Buna ek olarak kent hayatımızda ihtiyaç duyduğumuz her şey bu fuarın konusu olacak. Bu fuarda yerel yöneticiler ile yerel yönetimlere hizmet ve ürün sunan kuruluşları buluşturarak, kentlerin daha çağdaş nasıl hizmet alabileceğine yönelik bir buluşma gerçekleştireceğiz.''

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.