Asfaltta dehşet!

Giriş Tarihi:21.04.2017, 01:22 Güncelleme Tarihi:21.04.2017, 01:22

İzmir'in Buca ilçesi 299 sokakta altyapı çalışmalarının ardından asfaltlanan yol, araçların geçişi sırasında çöktü. Müteahhit Hasan Tımarlı 35 DHT 2520 plakalı otomobiliyle bir gün önce asfaltlanan yola girdi. Bu sırada otomobilin ağırlığıyla çöken yolun içine aracıyla birlikte düşen Hasan Tımarlı ölümden döndü. Çevredeki vatandaşlar dehşete düşerken, başından yaralanan Tımarlı, yolu asfaltlayan İzmir Büyükşehir Belediyesi'ne tepki gösterdi. Otomobilinde 20 bin liralık hasar olduğunu söyleyen Tımarlı, "Bu kazada başımdan yaralandım, ölebilirdim de. O zaman bunun hesabını kim verecekti? Belediyenin rezaletini herkes görsün. Aracımda 20 bin lira hasar meydana geldi. Bu yerine gelir ancak üzerinden geçerken çöken bu yolda ben değil de bir öğrenci servis aracı olsaydı ne olacaktı? İnsan hayatı bu kadar ucuz değil ?" dedi.

Yaya geçidinde arabanın ne işi var?

İzmir'in Karabağlar ilçesi İnönü Caddesi'nde duyarsız sürücülerin araçlarını yaya geçitlerine park etmesi, vatandaşı çileden çıkardı.

Yeni Asır WhatsApp İhbar Hattı'na gelen fotoğraflarda bu şekilde yasak ihlali yapan araçlar görülüyor. Trafik ekiplerinin yaya geçitlerine park eden araçlara ceza uygulanmasını isteyen vatandaşlar, "En azından bu caydırıcı olur. Bebek arabası kullananlar ve engelliler özellikle mağdur oluyor" diye konuştu.

Elektrik kabloları tehlike saçıyor

İzmir'in Buca ilçesi Seyhan Mahallesi 653 sokak, 19 numara önündeki yer altından geçen elektrik kabloları asfaltın erimesi sonucunda gün yüzüne çıktı. Tehlike saçan elektrik kablolarının üstünün kapatılması için belediyeyi defalarca aradıklarını belirten vatandaşlar, olumlu bir sonuç alamadıklarını söyledi. Elektrik kablolarının bir yıldır dışarda olduğunu söyleyen vatandaşlar tehlikeye dikkat çekerek, yetkilileri göreve çağırdı.

TOLGA TEKİN

kalan karakter 1000

Xla Xla

Evet bu aralar çok sık yaşanan bi durum. Yaptıkları işin arkasında durmuyorlar. Ucuz işçilik olsunda nasıl olursa olsun mantıkları. İzmir in yolları rezil halde. Bi tramvay tutturup gittiler plansız programsiz, Halkapınar öyle patates tarlası az kalır. Bi gecsinler o yollardan anlayacaklar.... Gittiler zenginlere özel mavişehir e tramvay yaptılar. Her evde bilmem kaç araba var neylesin millet tramvay i. Yolları yapın yolları.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır1
cevapla 21.04.2017 23:07
omni omni

Bornova, Atatürk MH. Ersoy Caddesine gelin ve görün, yağmur suyu kanalından sonra yapılan asfalttaki çökmeleri... Yapamıyorsunuz anladık bari eskisini bozmayın... H A K K I M I H E L A L E T M İ Y O R U M ! ! ! !

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 21.04.2017 09:46

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.