• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

DİKKAT! SİNEMACILAR

Ayhan Işık Oyunculuk Okulu’nun kurucuları kamera arkasına geçti, “Katre” adında gerilim tarzında film çekti. Genellikle Güzelyalı sokaklarında çekilen film, meraklı bakışlar arasında ancak ekibe hiç rahatsızlık vermeden tamamlandı

DİKKAT! SİNEMACILAR

15.09.2016, 00:00

Psikolojik gerilim tarzıyla dikkat çeken "Katre" adındaki film, zikir ayinleri ve yeraltı kumarhaneleriyle dikkat çeken bir kurguya sahip... Yapımcılığını Ayhan Işık Oyunculuk Okulu'nun sahipleri Berkay Berkman, Nil Yüzbaşıoğlu ve Atakan Şatıroğlu yaptıği, Berkman ve Şatıroğlu'nun yönettiği filmde, Türk sinemasında türüne az rastlanan profil çizen bir emlakçının hayatı anlatılıyor.
Başlıca rollerinde ise dizi yıldızları Ahmet Süha Çağrıcı, Halil Kırkayak, Dalya Kilimci, Reyhan Nur Çalıkoğlu ve Selda Bakırtaş gibi isimler yer alıyor.

PSİKOPAT BİR EMLAKÇI

Filmi Güzelyalı ve çevresinde çektiklerini belirten yönetmen Berkay Berkman, çekim boyunca halkın yakın ilgisiyle karşılaştıklarını ancak kimsenin kendilerini rahatsız etmediğini ve doğal yaşamına devam ettiğini söyledi. Berkman, "Türk sinemasında türüne az rastlanır bir kimliğe sahip olan filmde ana karakter psikopat bir emlakçı. Yaşam felsefesini uygulayabilmek adına çevresindeki insanların hayatlarına sızmış, gidişatı elleri arasına almış biri" dedi ve ekledi, "Hainler her zaman içimizde"...

DİKKAT! SİNEMACILAR haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA