“Eşimin çoraplarından şikayetçiyim”

Giriş Tarihi:20.04.2017, 16:59 Güncelleme Tarihi:20.04.2017, 16:59

KISMET ABLA - kismetabla@yeniasir.com.tr

35 yaşında bir bayanım. Eşimle 5 yıldır evliyiz. Eşimi çok seviyorum bir dediğimi iki etmez fakat eşim çoraplarını evin her köşesine atıyor. Kaç kere uyardım banyoya kirli sepetine at diyorum oraya gitmeye üşendiği için gitmiyor. Sizce ne yapmalıyım?

Yavrum biz kadınlar olarak her şeye önem veririz. Ama erkekler pek de öyle değil. Uyarmama rağmen hala aynı şeyleri yapıyor diyorsun. Bir de hiç bir şey söyleme bakalım o zaman nolacak. Çünkü bazı erkekler söylediğinin aksine yapar sırf sen söylüyorsun diye. Ya da onun sürekli kullandığı bir yere çamaşır sepeti koy oraya atsın. Ama bu durumu fazla takmamaya çalış derim çünkü ileride kavga sebebi olabilir.


"UYKUM YÜZÜNDEN İŞE GEÇ KALIYORUM"


32 yaşında çalışan bir bayanım. Uykuyu bebekliğimden beri çok seviyorum. İlkokul, orta okul, lise ve üniversite zamanlarımda bile okula gitmekte çok zorlandım. Uykum çok ağır ve hiçbir alarmı duymuyorum. Bu yüzden işe hep geç kalıyorum. Sizce ne yapmalıyım?

Sevgili yavrum insanlarımızın geneli uykuyu çok sever ve kaç saat uyursa uyusun uykusunu alamaz. Bu yüzden hep sinirli olurlar. Bana kalırsa akşam erken yat yatmadan önce de rahatlatıcı bitki çayları iç derim. Alarmını da 5 dakikada bir kur. Uyumadan önce 10 kere ben sabah erken kalkacağım diye kendi kendine tekrarlarsan zihninde bunu tutar ve erken kalkarsın işe de geç kalmamış olursun.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.