Hakan Altun’u sahneden mi indirdiler?

Giriş Tarihi:15.07.2017, 23:05 Güncelleme Tarihi:15.07.2017, 23:05
Nedenini bilmem, kimlerdir onu hiç bilmem ama Hakan Altun’u geçtiğimiz gece sahne aldığı mekanda sahneden zorla indirmişler. 10-15 kişilik bir grup, Altun sahnede şarkı söylerken bir anda ayaklanmış ve sahneye kadar çıkmış

Çeşme'de sezon başladı başlayacak derken, tüm olumsuzluklar ya da beklentilerin dışında bir sezon geçse de Çeşme klasiği devam ediyor. Bir haftalık bir süreci değerlendirirsek, Çeşme sezonun en iyi günlerini yaşıyor diyebiliriz. Ancak birçok mekan yaz sezonunu sonunda iflas edecek gibi. Ana konumuz Hakan Altun'a gelirsek kulağıma fısıldananlar pek hoş değil... Hakan Altun her yaz olduğu gibi bu yazda Çeşme'de sahne alan sanatçılar arasında.
Genelde sahne öncesindeki günlerde Alaçatı'ya iner plajlarda dostlarıyla buluşurdu, ancak pek ortalarda görünmeyince neden acaba demiştim.
Sonra kulağıma fısıltılar gelmeye başladı.
Nedenini bilmem, kimlerdir onu hiç bilmem ama Hakan Altun'u geçtiğimiz gece sahne aldığı mekanda sahneden zorla indirmişler. 10-15 kişilik bir grup Altun, sahnede şarkı söylerken bir anda ayaklanmış ve sahneye kadar çıkmış. Altun bunu ilk önce şaka sanmış bakmış durum ciddi, önce biraz direnmiş ve sonra sahneden inmek zorunda kalmış.
Gergin dakikalar yaşanmış. İddialar bu yönde. Daha sonra ise bir diğer iddiaya göre Hakan Altun Çeşme'de sahne alacağı bir başka mekandaki konserini de iptal etmiş. Eğer bu iddialar doğruysa ki doğru olduğunu düşünüyorum, vay Çeşme'nin haline. Biraz gergin geçen sezonda sanatçılar sahneden indiriliyor, sezon kırık, sular kesik, derken Çeşme'de üzücü haberler yapmaya devam edeceğe benziyoruz.

O da Sakız'a gitti

Demet Akbağ ve tatil demek, illaki Çeşme demek, tartışmasız. Bu yaz Çeşme'ye biraz geç de gelse önceki akşam eşi Zafer Çika'nın mekanında genç ve ünlü oyuncularla bir araya geldi Demet Akbağ. Eşi Zafer beyle şöyle bir objektiflere poz veren Akbağ, ertesi gün soluğu Sakız Adası'nda almış. Çeşme'de pek görünmek istemeyen ünlü sanatçı kendi yatı ile Çeşme'den çıkış yapıp bir saatlik bir yolculuğun ardından Sakız Limanı'na ulaşmış.
KOMŞU BİZDEN KALABALIK
Demet Akbağ Sakız Adası'na gitmiş desek de aslında komşunun adasına giden bir tek o değil. Sıkıntılı günler geçiren Çeşme, şu anda yüzde 50 oranında doluluk ile karşı karşıya. Yatak kapasitesi Sakız Adası'ndan biraz daha yüksek olsa da Çeşme'de son durum bu. Geçtiğimiz yılın aynı ayına göre yüzde 20-25 oranında bir düşüş var. Sakız'da ise doluluk oranları yüzde 80 civarındaymış. Bu doluluğun yüzden 90'ını ise Türk turistler oluşturuyormuş. Mesela bayram tatilinde Çeşme'den Sakız adasına 4 binin üzerinde Türk turist çıkış yaptı. Ada'daki restoranlarda açılan yirmi servisin 19'u Türkmüş. Bir zamanlar komşudur, ucuzdur denilen Sakız adası şimdi Çeşme'nin en büyük rakipleri arasında yer alıyor...

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı Çeşme'de mi evlenecek?

Acun Ilıcalı bu yaz Çeşme'ye adeta kamp kurdu.
Ekibi burada, birçok çalışanı ve yakın bir tarihte evleneceği hayat arkadaşı Şeyma Subaşı Çeşme'de. İlk olarak Şubat ayında Fransa'da evlenecekleri söylendi, daha sonra ise Eylül ayında bu evliliğin gerçekleşeceği iddia edildi. Bana göre nikah tarihi daha yakın.
Şeyma Subaşı yakın kız arkadaşları ile birlikte bekarlığa veda tatiline çıktı bile.
Eeeee durum böyle olunca nikah da çok yakın diyoruz.
Benim tahminim ise bu nikahın Çeşme'de olacağı yönünde.
Sadece bir tahmin tabi....
İyi Pazarlar...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.