• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Evinizin havasını 100 liraya değiştirin

Evinizin havasını 100 liraya değiştirin
Giriş Tarihi: 18.8.2019

dekore edeli belki de 10 yıl oldu. Eşyalar eskimeye başladı ve en önemlisi de aynı şeyleri görmekten sıkıldınız. Tüm eşyaları değiştirmek çok maliyetli. Ama minik değişikliklerle evinizde yarattığınız farka inanamayacaksınız.

EV dekorasyonunda evinizin havasını ilk günkü gibi korumak gerçekten de zor bir iştir. Özenerek dekore ettiğiniz eviniz zaman geçtikçe gözümüzde etkisini kaybeder ve etkileyici gelmemeye başlar. Bunun nedenlerinden biri mobilyalarımızın yıpranması ve aksesuarların eskimesidir. Sürekli aynı dekorasyon objelerini görmek de bizi sıkar. Aslında aradığınız biraz farklılık. Peki evimize ekonomik ve pratik olarak nasıl yeni bir dekorasyon havası katılabilir. Buyrun sizler için 100 liranın altında tekrar canlandırabilecek 10 fikir.

Evinizin havasını 100 liraya değiştirin haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN