• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Kuaförler kapandı çareler tükenmedi

Kuaförler kapandı çareler tükenmedi
Giriş Tarihi: 12.4.2020
KORONA VİRÜS salgınına karşı alınan önlemler kapsamında kuaförlerin kapanması ünlü isimleri de zora soktu. Kimi evine kuaför çağırırken kimi de çareyi tuvalet kağıdında buldu. Kuaföre gidemeyen ünlü isimler sosyal medya hesaplarından espirili paylaşımlar yapmaya başladı. Erkekler ise kendi saç tıraşını yapar hale geldi. Saba Tümer bigudi yerine tuvalet kağıdı kullanarak saçlarına hava verdiği fotoğrafla ilgi topladı. Meryem Uzerli, "Dışarı çıkmıyorum, saçlarımı evde boyuyorum" dedi. Amerika-Miami'de yaşayan Süreyya Yalçın kuaförünü evine çağırdı. Yıldız Tilbe ise saçlarını kendisi kesti. Sıla'nın, Instagram'dan yaptığı yayınlarda farklı şekil ve renkte peruklar taktığı görüldü. Ünlü türkücü İzzet Yıldızhan, oğlu Mustafa'yı tıraş ettiği videoyu sosyal medyadan paylaştı. Corona virüsü salgını nedeniyle Portekiz'de bulunan Madeira adasında ailesiyle birlikte kendini karantinaya alan dünya yıldızı Cristiano Ronaldo'yu sevgilisi Georgina Rodrgiuez tıraş etti. Corona virüsü salgını sonrası karantina günlerini anne ve babasıyla birlikte geçiren iş adamı Sadettin Saran anne ve babasının saçını kesti.

Kuaförler kapandı çareler tükenmedi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA