• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

berberliğe soyundu

Neslişah Alkoçlar berberliğe soyundu

12.4.2020

Başarılı oyuncu Engin Altan Düzyatan saçları uzayınca eşi Neslişah Alkoçlar'dan yardım istedi. Uzun zamandır evden dışarı çıkmayan Düzyatan'ın uzayan saçlarını kesen Neslişah Alkoçlar, berberlik yaptığı görüntüleri sosyal medya hesabından paylaştı.

"SAÇLARINDAN MEMNUN"
KORONA virüs salgını sonrası tüm zamanını çocuklarıyla evde geçiren ünlü çift ortaya çıkan sorunlara da beraber çözüm üretiyor. Engin Altan Düzyatan'ın saçları uzayınca Neslişah Alkoçlar eşinin berberliğini yaparak saçlarını kesti. O anların videosunu paylaşan Alkoçlar, "Gün: 26 ve bizim evde durumlar böyle! Altan saçlarından memnun, çocuklara güzel bir anı oldu! Bu zor zamanlar da ufak mutluluklar, anlar yaratabilmek ne kadar değerli... İyi günde kötü günde karantinada!' sözleriyle takipçilerine anlamlı bir mesaj yazdı.

Neslişah Alkoçlar berberliğe soyundu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.