• BIST
  %0.89
  78.384,78
  EURO
  -%0.86
  4,4760
  USD
  %0.66
  3,8608
  GBP
  %0.66
  3,8608
  CHF
  %0.66
  3,8608
  JPY
  %0.66
  3,8608
 • 25°C

‘Oyları yukarı çekeceğiz’

‘Oyları yukarı çekeceğiz’

10.11.2017, 19:42

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, AK Parti İl Başkanı Hasan Demiraslan, İl Kadın Kolları Başkanı Belgin Uygur ile İl Gençlik Kolları Başkanı M.Zahid Bayram ve yönetim kurulu üyelerini ağırladı. Başkan Kafaoğlu'nu tebrik eden AK Partili yöneticiler, yeni görevinde başarılar diledi. Belli bir dönem hizmet yapmak için görevlendirildiklerini söyleyen Başkan Kafaoğlu, "Bu işin evveli teşkilat, ortası teşkilat, sonu da teşkilattır. Teşkilatı yok sayarak, teşkilata tepeden bakarak bir yere varamazsınız. Belli gayeleri, hedefleri olan, belli bir hiyerarşik yapı içinde çalışan bir siyasi partiyiz" diye konuştu.

MAÇI KAZANMAK İÇİN

Değişim ve dönüşümün iyi yapılması ve halkın taleplerine iyi cevap verilmesi gerektiğini ifade eden Kafaoğlu, AK Parti'nin bunu başardığını belirtti. AK Parti'nin 15 yıldır ekmeği büyüttüğünü kaydeden Kafaoğlu, "Vatandaş ve devleti zenginleştirdik. Milli gelirimiz 2.500 dolarlardan 10 bin dolarların üzerine çıktı. Artık oyunun kuralı değişti. Yüzde 50+1'e ihtiyacımız olduğu için. Bu değişim ve dönüşüm maçı kazanmak için yapılıyor. Oyları aşağı çeken değil, oyları yukarı çeken teşkilatlar ve belediyeler olacağız. Milletvekillerimizle, teşkilatlarımızla, belediye meclis üyelerimiz ile el ele gönül gönüle bu işi başaracağımıza inanıyoruz" açıklamasını yaptı.

Öte yandan ziyaretin sonunda AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı da telefonla Başkan Kafaoğlu'nu arayarak başarılar diledi ve partililere selamlarını yolladı.

‘Oyları yukarı çekeceğiz’ haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN