• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'Vizyonu olmayan, büyük Türkiye’yi inşa edemez'

'Vizyonu olmayan, büyük Türkiye’yi inşa edemez'

27.05.2018, 15:32 Güncelleme Tarihi: 28.05.2018, 00:17

, Türkiye’nin vizyon projelerini durdurmayı vaat eden muhalefete tepki gösterdi. Erdoğan, “Hedefi, vizyonu, iddiası olmayan bu çapsız muhalefet ile büyük Türkiye inşa edilmez. bunlara hadlerini bildirme günü olacak” dedi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Isparta ve Balıkesir mitinglerinde 24 Haziran seçimlerine yönelik önemli mesajlar verdi. Kendisini coşkuyla karşılayan kalabalığa seslenen Erdoğan, şöyle konuştu: 24 Haziran akşamı ülkemiz önünde açılan yeni ufukları hep birlikte kutlayacağız inşallah. 16 yıldır ülkemize hizmet ediyoruz. 16 yıl önce iktidara gelirken nasıl heyecanlıysak şimdi de aynı heyecanı yaşıyoruz. Sizlerin de desteği ile Türkiye geride kalan 16 yılda pek çok rekora imza attı. Ekonomide, sağlıkta, eğitimde büyük reformlara imza attık. Bölücü örgütünden FETÖ'süne, dışarıdan gelen onlarca saldırıya rağmen birlik ve beraberlikten taviz vermedik. Bu ülkenin refahını, huzurunu, güvenliğini hiç kimse bozamaz.


BİZİ VURAMAZSINIZ

Bugün dünyanın farklı yerindeki kardeşlerimiz Türkiye'nin başarıları için gurur duyuyor. Çıkmış birileri kurmuş murmuş bir şey diyorlar, bu manipülasyonlarla bizi vuramazsınız. Çıkmış birisi Kanal İstanbul'u yaptırmayacağız diyor, biri yatırımları durduracağız diyor, ekonomiden biz anlarız biz. Bunlara kalsa bunlar havalimanı filan yapmazdı. Bunlar ne derlerse desinler yatırımlara devam edeceğiz. Biz geldiğimizde G-20'de miydik? Şu an Türkiye G-20'de. 24 Haziran'da bunlara gereken dersi vereceğiz. İstanbul'da Sultan Abdülhamid'in projesini hayata geçirdik. Marmaray ile Anadolu ile Avrupa'yı birbirine bağladık. Avrasya Tüneli'ni yaptık otomobille geçilsin diye. Sizin bir fidanınız yok. Ve şimdi dünyanın en büyük havalimanını yapıyoruz İstanbul'a. 29 Ekim'de açılışını yapacağız.

'GEL MUHARREM GEL' DİYOR

Şimdi, genel başkanla aday zıtlaştılar. Görevlendirme yaparken bile 'Gel Muharrem gel' diyor. 24 Haziran bunlara hadlerini bildirme günü olacak. Muhalefet seçim vaadi olarak yeni proje sunmak yerine Türkiye'nin ufkunu açan projeleri durdurmaktan söz ediyor. Telefonda kulağına fısıldanan her şeyi doğru sanan birine dış politika bırakılır mı? Hedefi, vizyonu, iddiası olmayana hiçbir şey verilmez. Çapsız muhalefet ile büyük Türkiye inşa edilmez.

FIRSAT OLSA BU HASTANELERİ YIKARLAR

Bir kişinin notunun bıraktığı eserle verileceğini söyleyen Erdoğan, şöyle devam etti: "Onun için ne diyoruz?
Yaparsa yine AK Parti yapar. Hamdolsun son 16 yılda şehirlerimize çok önemli hizmetler kazandırdık. Şehir hastanelerinden birini de Isparta'da açtık. Fırsat olsa bunlar şehir hastanelerini de yıkarlar. Hastanemizden bugüne kadar 1 milyon 200 bin kişi faydalandı. Bizim muhalefet şehir hastanelerinden de şikayet ediyor. Onlara tavsiyem, bay Kemal'in SSK müdürü olduğu dönemdeki hastaneleri bir daha incelesinler."

'Vizyonu olmayan, büyük Türkiye’yi inşa edemez' haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN