• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

: ’in sorunları bitecek siz yeter ki oy verin

Hamza Dağ: İzmir’in sorunları bitecek siz yeter ki oy verin
Giriş Tarihi: 10.3.2019

AK Parti İzmir Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, İzmir Milletvekili Cemal Bekle, Konak Belediye Başkan Adayı Melek Eroğlu, Konak İlçe Başkanı Said Başdaş ile meclis üyeleri, Mardin Şenköylü vatandaşların İzmir'de kurduğu ŞENDER'e adeta çıkarma yaptı. Ziyarete Anadolu Birliği Derneği Başkan Yardımcısı Şeyhmus Alptekin ve Mardin federasyonu üyeleri de katıldı. Büyük coşkuyla karşılanan kalabalık heyete çiğ köfte ikram edildi. Bu arada İzmir'de birçok kent sorunları yaşadıklarını belirten dernek üyeleri, CHP'li belediyelerin 16 yıldır özellikle Mardinlilerin yoğun olarak yaşadığı semtlere hizmet götürmekte başarısız olduğunun altını çizdi.

"AK PARTİLİ İLÇELERE BAKIN"
AK Partili heyet adına konuşan Hamza Dağ ise, tüm sorunların 31 Mart'ta sona ereceğini belirterek, "Siz yeter ki oyunuzu bize atın. AK Parti belediyeciliğinin ne olduğunu tüm İzmir'e göstermek istiyoruz. Biz bunu sağladık hem de öyle bütçesi 300- 400 milyon TL olan Konak Belediyesi gibi bir belediyle değil 16 milyon TL bütçesi olan 30 bin nüfuslu Kınık'ta biz bunu yaptık. AK Parti belediyeciliğin olduğu bütün ilçelerde bunları yaptık" dedi. Melek Eroğlu da, "CHP'nin çantada keklik gördüğü için hizmet yapamadığı bu kente biz hizmet için geliyoruz" diye konuştu. ŞENDER Başkanı Adil Bedir ise, CHP'nin 20 yıldır kendilerine hiçbir hizmetinin bulunmadığını kaydederek, bu seçimlerde de AK Parti'yi destekleyeceklerini açıkladı.

Hamza Dağ: İzmir’in sorunları bitecek siz yeter ki oy verin haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN