• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Kabine'nin gündemi virüsle mücadele

Başkan Erdoğan, bugün Cumhurbaşkanlığı Kabinesi toplantısına başkanlık edecek. Toplantıda korona virüsle mücadele, ile yaşanan gerilim, ’daki son gelişmeler ele alınacak.

Kabine'nin gündemi virüsle mücadele
Giriş Tarihi: 21.9.2020

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde bugün Kabine toplantısına başkanlık edecek. Toplantının ana gündemini korona virüs salgını oluşturacak. Toplantıda, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca korona virüs süreci ile ilgili, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ise Doğu Akdeniz'de son duruma ilişkin sunumlar yapacak.

LİBYA'DAKİ GELİŞMELER MASADA
Kabinede ayrıca İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Afet konutları ile ilgili, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu Türksat 5A uydusuna ilişkin çalışmalarla ilgili, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan da ihracat çalışmalarına ilişkin bilgilendirmeler yapacak. Toplantıda korona virüsle mücadele, Yunanistan ile yaşanan gerilim, Libya'daki son gelişmeler ele alınacak.

Kabine'nin gündemi virüsle mücadele haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA