• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

ÖRKOOP, yeni şubelerle büyüyor

ÖRKOOP, yeni şubelerle büyüyor

5.4.2021

Aydın'ın Nazilli ilçesinde bölge çiftçilerini kalkındırmak amacıyla 42 yıldır hizmet veren Nazilli ve Çevresi Tarımsal Kalkınma Kooperatifi (ÖRKOOP), büyümesini sürdürüyor. Aydın'da 2, Denizli ve Muğla'da birer satış mağazası bulunan ÖRKOOP, beşinci mağazasını da Aydın'ın Koçarlı ilçesinde açmaya hazırlanıyor. ÖRKOOP'un ürünlerinin vatandaşlardan rağbet gördüğünü belirten Kooperatif Başkanı Ünal Önal, "Süt, peynir, tereyağı ve bölgesel ürünler üretip tüketiciyle buluşturuyoruz. Kaliteli, sağlıklı ve hijyenik ürünlerimizden vatandaşlarımız oldukça memnun. Fiyatlarımız da zincir marketlerin oldukça altında. Daha çok vatandaşımızın bu lezzetleri tatması için satış mağazalarının sayısını arttıracağız. Koçarlı'ya bir satış mağazası açacağız. Bundan hem üyelerimiz hem de vatandaşlar kazançlı çıkacak" dedi.

KAZIM YÖRÜKCE

ÖRKOOP, yeni şubelerle büyüyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.