• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

‘Soyer entelektüel kaldırım mühendisi

‘Soyer entelektüel kaldırım mühendisi

4.5.2021

YENİ Asır'ın İzmir Büyükşehir'in Kordon başta olmak üzere kentin çeşitli bölgelerinde kaldırımlara konulan 'babaları' sapasağlamken yenisiyle değiştirdiğini ortaya koyan manşeti büyük yankı uyandırdı. Soyer'in ayrıca kentin bazı yerlerinde kaldırımlara 'duba' koydurduğu ortaya çıktı. Bu icraatlarını sosyal medyada değerlendiren CHP İl eski Başkanı Kemal Karataş, daha önce yaptığı koni dizme ve heykel sayma ihalelerini de hatırlatarak Soyer için ilginç bir yakıştırma yaptı. "Eskiden çok kullanılan bir söz vardı. İşsiz gence ne iş yaparsın diye sorulduğunda 'kaldırım mühendisliği' denirdi" diyen Karataş, "Ah ...İşte aynen öyle !...Tunç Soyer tam bir entellektüel kaldırım mühendisi" ifadelerini kullandı.

‘Soyer entelektüel kaldırım mühendisi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.