• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Başkan Erdoğan: Bu tuzaklara düşmeyeceğiz

Son dakika haberine göre Başkan Erdoğan, AK Parti Hatay Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı'nda önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, "Hedefimiz önce bu ülkenin 84 milyon vatandaşının her birinin gönlünü fethetmektir. Vaktimizi ve enerjimizi sadece bu doğrultudaki çalışmalarımızı daha iyi getirmek için çalışacağız. Her saldırının hedefinde AK Parti'nin olması boşuna değildir. Bu kısır gündemlere sıkıştırma tuzaklarına düşmeyeceğiz. En önemli görev teşkilatlarımıza düşüyor. Türkiye ile AK Parti'nin kaderi adeta bütünleşmiştir. Türkiye'yi seven AK Parti'yi seviyor, Türkiye'den nefret eden bizden de nefret ediyor. Hep dik durduk ve dik durmaya da devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.

Başkan Erdoğan: Bu tuzaklara düşmeyeceğiz

25.06.2021, 17:05 Güncelleme Tarihi: 25.06.2021, 17:30

Başkan Erdoğan, AK Parti Hatay Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı'nda önemli açıklamalarda bulundu.

Erdoğan, "Ülkemize her saldırının hedefinde AK Parti'nin olması tesadüf değil. Türkiye ile AK Parti'nin kaderi bütünleşmiştir. Bu kısır gündemlere sıkıştırma tuzaklarına düşmeyeceğiz. " dedi. Öte yandan Erdoğan, erken seçim isteyen muhalefete de yanıt verdi. Başkan Erdoğan, "Erken seçimin tarihi belli. Haziran 2023'tür. Boşuna çabalamayın." şeklinde konuştu.Başkan Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları şöyle:

Gelecek nesillere daha güçlü bir Türkiye bırakmak için davaya sahip çıkmamız lazım. AK Parti'nin yegane sahibi millettir. Partimizin milletten başka bir kılavuzu olamaz.

Ülkemize her saldırının hedefinde AK Parti'nin olması tesadüf değil. Türkiye ile AK Parti'nin kaderi bütünleşmiştir.

Bu kısır gündemlere sıkıştırma tuzaklarına düşmeyeceğiz. Türkiye'yi seven bizi seviyor. Hamdolsun milletimiz bugüne kadar oynanan her oyunu

Güler yüzümüzle yapıcı yönümüzle gitmedik yer bırakmayacağız. Bir yandan şehirlere yaptığımız hizmetleri anlatırken bir yandan da büyük ve güçlü Türkiye için uğraşacağız.

Dev projeler hizmete açılıyor! Başkan Erdoğan'dan önemli açıklamalar

2023 seçimleri 19 yılın ardından ülkemizin geldiği seviyeyi 2053 vizyonuna bağlanması açısından çok kritik.

Muhalefet partisinin yalandan başka vizyonları yoktur.

Yatıyorlar kalkıyorlar erken seçim diyorlar. Seçimin tarihi belli. Haziran 2023'tür. Boşuna çabalamayın.

Gençlerden bir istediğim var durmak duraksamak yok. tüm gençler ile buluşup onlara ne yaptığımızı anlatacaksınız. 20 yıl önceki Hatay ile şimdiki Hatay arasındaki farkı anlatacaksınız.

Başkan Erdoğan: Bu tuzaklara düşmeyeceğiz haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.