• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

HDP’li Baydur’dan Millet İttifakı’na tehdit

HDP’li Baydur’dan Millet İttifakı’na tehdit

13.8.2021

BİR ziyaretinde partilerine yönelik yapılan HDP ile ittifak iddialarına cevap veren İYİ Parti İzmir İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar, "Böyle bir ittifak ihtimali dahi olamaz" dedi. Kırkpınar'ın bu çıkışına partisinin gizli ortağı HPD'den anında cevap geldi. Kırkpınar'a eş başkanları Mithat Sancar'ın sözü ile cevap veren Baydur, "Sayın Sancar'ın açıklaması tüm Türkiye'yi kapsar. Bundan sonraki yol haritamızın ne olduğunu herkese ilan edeceğiz. Kim gelirse gelir. HDP'siz yürümenin mümkün olmadığını görenler sonradan pişman olursa hesabını halka verirler" dedi.

■ FATİH ŞENDİL

HDP’li Baydur’dan Millet İttifakı’na tehdit haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.