• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Bahçeli’den Kılıçdaroğlu’na: Nefesimiz ensesinde

Bahçeli’den Kılıçdaroğlu’na: Nefesimiz ensesinde

26.11.2021

PARTİSİNİN MYK toplantısının ardından açıklama yapan MHP lideri Devlet Bahçeli, "Ekonomi darbecilerine, canlı döviz bombalarına sonu cefa da olsa sefa da olsa eyvallah etmeyeceğiz" dedi. CHP lideri Kılıçdaroğlu'na da yüklenen Bahçeli, "Türkiye'nin kaosa sürüklendiğini iddia eden müfteri Kılıçdaroğlu, asıl kaosu kendi ittifakında yaşadığını görmeyecek kadar körleşmiştir. Sokaklara inerek hükümeti istifa ettirmeye soyunarak ülkemizi felaket dolu bir mecraya taşımak isteyenlere asla izin verilmeyecektir" diye konuştu.

Seçimin önemine dikkat çeken Bahçeli, "Demokrasi sokakta değil; millet iradesinde, sandığın içindedir. CHP Genel Başkanı nereye giderse gitsin, milli nefesimiz ensesinde olacaktır" ifadesini kullandı.

Bahçeli’den Kılıçdaroğlu’na: Nefesimiz ensesinde haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.