• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’da İmece usulü iftar yemeği

Aydın’da İmece usulü iftar yemeği
Giriş Tarihi: 13.5.2019

AYDIN'IN Nazilli ilçesi Altıntaş Mahallesi'nde bulunan esnaf ve vatandaşların imece usulü yaptığı geleneksel iftar yemeklerinden ikincisi gerçekleştirildi. Yaklaşık bin 500 kişinin katıldığı iftar yemeğinde birlik ve beraberlik mesajı verilirken, mahalle esnafı amaçlarının ahilik geleneğini devam ettirmek olduğunu belirtti. Mahalle esnaflarından Cemile Beken Cabadağ, "Nazilli Altıntaş Mahallesi esnafları olarak birlik ve beraberliğimizi bu günde de göstermek ve insanlara faydalı olabilmek amacıyla aramızda yardım toplayarak iftar yemeğimizi gerçekleştirdik. İnşallah bundan sonra da artırarak devam edeceğiz" dedi.

ÜMİT ÖZMEN

Aydın’da İmece usulü iftar yemeği haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN