• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Neredeyse görünmez işitme cihazı Starkey, DUYMER ile ’de

Merkezi ’de bulunan ve 22 yıldır ülkemizin tüm illerinde faaliyet gösteren Merkezleri, dünyanın en küçük işitme cihazlarından biri olan ve kulak içerisinde neredeyse hiç görünmeyen malı Starkey işitme cihazlarını, ’nin tek yetkili distribütörü olarak hastalarının hizmetine sundu

Neredeyse görünmez işitme cihazı Starkey, DUYMER ile Türkiye’de

11.6.2021

Duymer İşitme Cihazları'nın, 1999 yılında Karşıyaka'da kurulduğunu belirten Duymer İşitme Cihazları Yönetim Kurulu Üyesi ve İŞİTBİR (Türkiye İşitme Cihazı İthalatçıları ve Satıcıları Derneği) Başkanı Av. Salih Baz, "Şu anda Türkiye genelinde 100 şubemiz ile hizmet vermekteyiz. Ayrıca 3 farklı şehirde TSE belgeli tam donanımlı teknik servisimiz mevcut olup tüm işitme cihazlarımız 5 yıl garantilidir" dedi.

TÜRKİYE'NİN TEK DİSTRİBÜTÖRÜ
Duymer'in, Danimarka ve Alman malı markalarının Türkiye'de tek yetkili distribütörü olduğunu hatırlatan Av. Salih Baz, "Nano teknoloji ve ileri teknoloji işitme cihazlarını getirerek tüm hastlarımızın hizmetine sunduk. Şimdi de Amerika'dan dünyanın en küçük işitme cihazlarından biri olan ve neredeyse kulak içinde hiç görünmeyen Starkey İşitme Cihazlarını halkımızın kullanımına sunmaktan dolayı mutluyuz" diye konuştu.

DAHA İYİ DUY, DAHA İYİ YAŞA
"İŞİTME, sağlığınızın ve mutluluğunuzun anahtarıdır" diyen Av. Salih Baz, "Daha iyi duy, daha iyi yaşa analayışı ile kendimizi, ürünlerimizin inovasyonu ve çalışanlarımızın tutkusu ile mümkün olan en iyi işitme deneyimini sunmaya adadık. Çevremizdeki insanları ve dünyayı duyabilmek, nefes almak kadar önemlidir. Gelişmiş işitme çözümlerinin üretiminde ve sunumunda bir dünya lideri olarak, her insanın en iyisini duyma fırsatına sahip olmasını sağlamak için her gün çalışıyoruz" dedi.

YÜKSEK TEKNOLOJİ
DÜNYANIN ilk akıllı işitme cihazı olan Amerikan malı Starkey işitme cihazları hakkında bilgi veren Salih Baz, "Merkezi Amerika Minnesota'da bulunan Starkey işitme Cihazı Teknolojileri, 1967 yılından beri kapsamlı dijital işitme sistemlerinin yenilikçi tasarımı, geliştirilmesi ve dağıtılmasında dünya lideri olan bir Amerikan şirketidir. Kulak içerisinde neredeyse hiç görünmeyen Starkey İşitme Cihazı tüm cep telefonları ile uyumlu olarak çalışmakta ve direkt ses aktarımı yapabilmektedir. Özel algoritması ile kusursuz doğal işitme deneyimi sunmaktadır" dedi.

ANLIK ÇEVİRİ ÖZELLİĞİ
STARKEY Sound'un gelişmiş wireless teknolojisi ve mükemmel uyumu ile TV akışı, müzik dinleme ve çok daha fazlasına ulaşmanın mümkün olduğunu dile getiren Av. Salih Baz, "Ayrıca telefonunuzdan medya akışı ve eller serbest görüşme de yapabilirsiniz. Dünyanın ilk tüm vücut sağlığınızla ilgilenen yapay zeka teknolojisine sahip işitme cihazıdır. Bu işitme cihazlarımız sayesinde tüm vücut fonksiyonlarını takip edebilecek ve anlık olarak 27 farklı dilde anlık çeviri desteği alabileceksiniz" şeklinde konuştu.

Neredeyse görünmez işitme cihazı Starkey, DUYMER ile Türkiye’de haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.