• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

İstanbul fotoğrafları Abacıoğlu Hanı'nda

25.03.2010, 00:00

Fotoğraf Sanatçısı Kayıhan Bölükbaş'ın, İstanbul fotoğraflarından oluşan sergisi tarihi Kemeraltı Çarşısı Abacıoğlu Hanı'nda sanatseverlerin beğenisine sunuldu.
Serginin açılışına Konak Belediye Başkan Hakan Tartan'ın yanısıra şairler Sunay Akın, Ahmet Telli ve Nevzat Çelik de katıldı. Başkan Tartan açılışta yaptığı konuşmada, "Sanatı yaşatalım diyoruz ama bu lafla olmaz; biz gerçekten yaşatıyoruz. Biz tarihi Kemeraltı Çarşısı'na kültürü getiriyoruz, sanatı getiriyoruz. Entelektüel birikimin her alanındaki çalışmaları burada yansıtmaya çalışıyoruz" dedi.
Kayhan Bölükbaşı, İstanbul fotoğrafları sergisinin bir program dahilinde 30 ülkede de sanatseverlerle paylaşılacağını söyledi. Sergi, 3 Nisan tarihine kadar açık kalacak.

İstanbul fotoğrafları Abacıoğlu Hanı'nda haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.