ÇOCUK YÜREKLER

Giriş Tarihi:07.02.2013, 16:39 Güncelleme Tarihi:07.02.2013, 16:39
Sanat dünyasının ünlü isimleri, kalp hastalıklarına karşı farkındalık yaratmak amacıyla objektif karşısına geçti. "Kalbim Seninle" adlı verilen proje kapsamında poz veren ünlüler arasında İzmirliler de yer aldı...
KAHRAMAN DURAK

Bebek ve çocuklarda kalp sağlığına dikkat çekmek için bu yıl ikincisi hayata geçirilen "Kalbim Seninle" sosyal sorumluluk projesi için Türkiye'nin 37 ünlü ismi objektif karşısına geçti. Ünlülerin bebeklerle verdikleri çok özel kareler, 12-24 Şubat tarihleri arasında İstanbul'da sergilendikten sonra başka şehirlerde de devam edecek. Bu yıl proje kapsamında, Türkiye'nin çeşitli şehirlerinden belirlenecek 10 çocuk, Bölge Hastanesi'nin katkılarıyla ameliyat edilip sağlığına kavuşturulacak.

OBJEKTİF KARŞISINDA

37 ünlü ismin arasında İzmirliler de vardı. Gazeteci yazar Şenay Düdek fotoğraflarını İzmirli fotoğraf sanatçısı Hakan Akdemir'e çektirdi. Düdek, Akdemir'in minik bebeği Ceren'le objektif karşısına çıktı. Diğer ünlü İzmirliler ise popçu Bengü olurken, ünlü prodüktör Polat Yağcı, popçu Berkay, Türk Sanat Müziği sanatçısı İsmail Özkan, oyuncular İpek Tuzcuoğlu ile Çağrı Atiksoy ve sunucu Saba Tümer projede yer alan İzmirliler arasındaydı.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.