Şifayı İzmir’de buldu

Giriş Tarihi:15.06.2017, 17:54 Güncelleme Tarihi:15.06.2017, 17:54
İbrahim Tatlıses, İzmir’de hayatına yeni bir sayfa açarken sağlıklı yaşam için de Menderes’te Dr. Mustafa Yaşar’ın uyguladığı tedaviye başladı

KAHRAMAN DURAK

Yaşadığı silahlı saldırı sonrasında defalarca geçirdiği operasyon ve tedavi sürecinin ardından İzmir'e yerleşen İbrahim Tatlises, hem dostlarını hem de aradığı şifayı İzmir'de buldu. Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabı üzerinden, İstanbul'a ve dostlarına sitem dolu mesajlar atarak, İzmir'e kesin olarak yerleştiğini açıklayan Tatlıses'in, Menderes'te bulunan bir alternatif tıp merkezinde de şifa bulmak için tedaviye başladığı öğrenildi.
Dr. Mustafa Yaşar'a tedaviye giden Tatlıses yarım saate yakın bir süre bahçede beklediği dikkatlerden kaçmadı.

AKBAŞ DA YANINDAYDI

Kalabalık bir grupla alternatif tedavi için Dr. Yaşar'ın Menderes'teki tedavi merkezine giden ünlü türkücünün heyecanlı olduğu dikkat çekti. Bahçede sandalyede oturan Tatlıses yanındakilerle sohbet ederken, kadim dostu Aydemir Akbaş da Tatlıses'in yanında olan isimlerdendi.
Akbaş bahçede sürekli volta atarken, Tatlıses'in tedavisi bitince birlikte uzaklaştılar.

UMUT VEREN BİR TEDAVİ

Modern tıbbın olanakları ile uzmanlaştığı tüm doğal tedavi yöntemlerini en iyi şekilde uygulayan Dr. Yaşar, 20 yılı aşan birikimiyle yepyeni bir tedavi sistemi geliştirirken bu sisteme RTM (Remember and Regeneration Therapy Method / Hatırlama ve Onarma Tedavisi Yöntemi) adını verdi. Hasta bedenini bir makine, bir organ yığını olarak görmediğini açıklayan Dr.
Yaşar, bütüncül tedavi sistemi, bugün yurt içinde ve yurt dışında pek çok kişinin umudu olduğuna dikkat çekti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.