• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Kaş değil teknesi

Kaş değil Fethiye teknesi

13.03.2018, 17:01

Başlıca rollerini ve Alihan Türkdemir’in paylaştıkları “Hadi Be Oğlum”un yaşandığı teknenin ’den kiralandığı ve yönetmen ’un adını taşıdığı ortaya çıktı

Hadi Be Oğlum, adlı filmin Fethiyeli denizciler Ali ve Uğur Kızömerler isimli kardeşlere ait teknede çekildiği belirlendi.
Geçen yıl eylül ayında Fethiye'den kiralanan ve 2 ay boyunca film ekibine mekan olan teknenin sahipleri Ali-Uğur Kızömerler, "Yönetmen Bora Egemen ve film ekibiyle çok iyi bir dostluk kurduk. Çok güzel günlerdi" dedi.

HAYATIMIZI ANLATIYOR'

Ali Kızömerler, tekneye Fethiye'nin merhum yönetmenlerinden Ali Uğur'un ismini verdiklerini belirterek, "Film hava koşulları nedeniyle Kaş'ta çekildi.
Kıvanç Tatlıtuğ Ali kaptanı, yani hayatımızı anlatıyor. Burada tekne, Kaş teknesi gibi lanse ediliyor. Oysa teknenin menşei Fethiye'dir" dedi.
Uğur Kızömerler ise, "Teknenin ismi film icabı Efe olarak değiştirilmiş. Olsun, canları sağolsun. Biz film ekibini çok sevdik" dedi.

ERDOĞAN CANKUŞ

Kaş değil Fethiye teknesi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN