• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Hadise'yle ilgili şok iddia

Terzisinden korumasına birçok kişiye borcu olduğu konuşulan Hadise’yle ilgili şok iddia! Bodrum’da açtığı plajın mülk sahibi, şarkıcıya icra gönderdi. Ancak Hadise’nin Türkiye’de parası ve mal varlığı olmadığı ortaya çıktı

Hadise'yle ilgili şok iddia

24.03.2018, 00:00 Güncelleme Tarihi: 24.03.2018, 16:50

Yıllar önce cebini Türkiye'de doldurmasına rağmen vergisini doğup büyüdüğü Belçika'ya ödediği konuşulan Hadise, bu iddiaları yalanlamıştı. Ancak şarkıcıyla ilgili ortaya atılan yeni iddialar Hadise Açıkgöz'ün soyadının hakkını verdiğini ortaya koydu. Geçen aylarda bodyguard'ı tarafından "Paramı ödemedi" suçlamasıyla karşı karşıya kalan şarkıcının, teknik ekibine de 700 bin TL'lik malzeme aldırdığı ve bu parayı ödemediği iddia edilmişti. Hadise'nin terzisi de "Bana 6 bin liralık borcunu ödemedi" diyerek isyan etmişti. Bu iddialar karşısında sessiz kalan seksi popçunun başı şimdi de Bodrum'da işletmesini aldığı 'La Plaj' isimli beach club'ün mülk sahibiyle dertte...

HESAPLARINDA HACİZ VAR
Duymayan Kalmasın'a göre popçu, 2 yıl işletmeciliğini yaptığı plajın mülk sahibine olan 1 milyon 900 bin liralık borcunu ödemedi. Taraflar alacak-verecek yüzünde mahkemelik oldu. Bunun üzerine Hadise, borcun 1 milyon liralık kısmını ödedi. Hadise'den 900 bin lira alacağı kalan mülk sahibi, icra işlemleri için mahkemeye başvurduğunda ise şoke oldu. Konser başına 150 bin lira alan şarkıcının Türkiye'de herhangi bir mal varlığının olmadığı hatta banka hesaplarının hacizler nedeniyle boş olduğu ortaya çıktı. Bu durum ise şimdilerde kardeşleriyle ABD'de olan Hadise için "Ya vergisini ödememek için üzerine gayrimenkul almayıp uyanıklık yapıyor ya da ünlü şarkıcı maddi olarak zorda" yorumları yaptırdı. Öte yandan Hadise, iddia ile ilgili açıklama yaptı. Ünlü şarkıcı, "İşlettiğim iddia edilen bu plajla ilgili olarak ise borçlarımı ödemediğime, hakkımda icra takibi yapıldığına dair haberler tamamen gerçeğe aykırıdır. O plajla, herhangi bir bağlantım yoktur" dedi.

Kaynak: Takvim

Hadise'yle ilgili şok iddia haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.