• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’ için geri sayım başladı

‘Can Feda’ için geri sayım başladı

02.04.2018, 12:25

Başrollerini ile Kerem Bürsin'in paylaştığı '' filmi, 6 Nisan'da vizyona girecek. Film; sınır ötesinde canını ortaya koyan Türk askerleri ve savaşın ortasında ideallerine sarılmış bir hemşirenin öyküsünü konu alıyor.

Filmde 'Seher Hemşire' rolünü Melike İpek Yalova üstleniyor. Filmin konusu şöyle: Türk ordusu, yedi yıldır iç savaşın devam ettiği, dünyanın en tehlikeli bölgesine hiçbir müttefik olmadan giriş yapar. Bu esnada, 'Yüzbaşı Alparslan'ın (Burak Özçivit) komutasındaki altı kişilik Özel Kuvvetler timi, 'Pilot Yüzbaşı Onur'un (Kerem Bürsin) da katılımıyla Türk ordusuna kurulan tuzağı ortaya çıkarır.

Kaynak: Günaydın

‘Can Feda’ için geri sayım başladı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN