• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

15 ayrı ülkeden ArmaTrac bayileri ’de buluştu

15 ayrı ülkeden ArmaTrac bayileri İzmir’de buluştu

16.04.2018, 17:06

İzmir'de, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika'nın 15 farklı ülkesinden ArmaTrac bayilerinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda, dünya markası olma yolunda yapılması gerekenler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Erkunt Traktör Yönetim Kurulu Başkanı Zeynep Erkunt Armağan, henüz 10 yıllık bir marka olmalarına rağmen 24 ülkede satılan ArmaTrac'ın büyük bir potansiyel taşıdığına dikkat çekti. "İlk 10 yılda ektiklerimizi 2'nci 10 yılda toplama zamanımız geldi" diye konuşan Armağan, bunun için bayilerin markayı güçlendirmek ve yüceltmek adına daha çok çalışmaları gerektiğini söyledi.
Zeynep Erkunt Armağan, "ArmaTrac'ın iyi bilinen ve güvenilen bir marka olacağına güvenimiz tam. Erkunt markasını tanıtmak ve güçlendirmek için binlerce kilometre yol katettik. Tarla gösterileri yaptık, çiftçilere kulak verdik. Sizler de bunları yapabilirseniz ve markaya inanırsanız aynı başarıyı gösterebilirsiniz. Önümüzde bir yıl var ve tarım sezonu hala devam ediyor. Bu hedeflerimizi tutturabiliriz. Mahindra ile gerçekleştirdiğimiz güçbirliği de bize yeni imkanlar ve fırsatlar sundu. Giderek güçlenen bayi altyapımızla ve yeni traktör modellerimizle yolumuzda ilerlemeye hepbirlikte devam edeceğiz" diye konuştu.

'BİRLİKTE BÜYÜYORUZ'

Toplantıda bir sunum yapan ArmaTrac Bölge Satış Müdürü Emre Kantar, bayilerle birlikte büyüyerek uluslararası bir marka olabilmek için çalıştıklarını kaydetti. Emre Kantar, "2017 yılında ArmaTrac'ın yüzde 50'sini Avrupa ülkelerine sattık. 2018 yılı hedef pazarlarımız arasında tarım sektörünün güçlü olduğu Amerika, Avustralya ve Meksika var. Afrika ve doğu Avrupa pazarı için AB normlarına uygun Tier 4 motor standartlı yeni traktör geliştirdik.
Biz bugün sizleri dinlemek için buradayız. Bize olumlu olumsuz görüşlerinizi iletirseniz biz de sizler ve çiftçiler için yapabileceğimiz tüm iyileştirmeleri yapmak için çalışacağız" diye konuştu. Toplantının sonunda ise en başarılı bayilere plaketleri verildi.

15 ayrı ülkeden ArmaTrac bayileri İzmir’de buluştu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN