• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’tan yaşamın ipuçları

Mono Sağlık’tan yaşamın ipuçları

17.04.2018, 00:00

Kadın Hastalıkları, Doğum, Dermatoloji, Beslenme ve Diyetetik Branşlarında Bayraklı'da hizmet veren Mono Sağlık, uzman hekim kadrosuyla bir sohbet toplantısı düzenledi. İzmir cemiyet hayatının tanınmış simalarının davetli olduğu söyleşide ünlü mankenlerin de katılımıyla sağlıklı yaşam konusunda ipuçları verildi. Dora Magazin'in sahibi Ceren Ağca'nın organize ettiği "Mono Sağlık Tea Time" adıyla gerçekleşen söyleşiye ünlü mankenler Özge Ulusoy, Irmak Atuk, Ece Begüm Yücetan ve Cansu Melis Karakuş da katıldı. Davetliler, merak ettikleriyle ilgili Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Hasan Ulaş Başyurt, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Dilek Dalkıran ve Diyetisyen Beyza Bahar ile görüşerek faydalı bilgiler edindi. Söyleşi dinleyicilerden tam not alırken, etkinliğin ilerleyen zamanlarda da devam edeceği belirtildi.

Mono Sağlık’tan yaşamın ipuçları haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.