• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

İlk kez uçağa binip deniz gördüler

İlk kez uçağa binip deniz gördüler

14.05.2018, 17:17

Aydın Valiliğinin koordinesinde "Biz Anadoluyuz" projesi kapsamında Muş'tan gelen 50 öğrenci Didim'in tarihi ve turistik yerlerini gezerek, tekneyle deniz turu gerçekleştirdi. Muşlu öğrenciler daha sonra ilçenin en önemli turistik tesislerinden olan Venosa Otel'de öğle yemeğinde ağırlandı.
Öğrenciler yemeğin ardından binlerce yıllık Apollon Tapınağı'nda gezdi. Tarihin tapınak hayranlıkla gezen öğrencilere daha sonra Altınkum'da özel tekne ile deniz turu gerçekleştirdi. Aydın'ın doğal ve tarihi yerlerini gezme fırsatı bulan öğrencilerden çoğu hayatlarında ilk defa uçağa bindiğini ve deniz gördüğünü ifade etti.

HÜSEYİN ÇALIŞKAN

İlk kez uçağa binip deniz gördüler haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN