• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’dan ’e vefa

Cem Yılmaz’dan İzmir’e vefa

04.06.2018, 15:51 Güncelleme Tarihi: 04.06.2018, 15:52

uzun süre ara verdiği stund-up gösterilerine yeniden başlıyor. Yılmaz yeni sezon ilk gösterisini de önce ’de sahneleyecek. Ünlü komedyen böylece kendisine yıllar önce kucak açan İzmir seyircisine vefa borcunu ödemeyi planlıyor

Defne Samyeli ile aşk yaşayan ünlü komedyen Cem Yılmaz, bir süre önce yeni gösterisine 2019 yılında başlayacağını ve bu başlangıcın da İzmir'den gerçekleşeceğini, bu nedenle İzmir'de bir ay kalacağını Yeni Asır'a açıklamıştı.
Ünlü komedyen Yeni Asır'a yaptığı bu açıklamanın ardından önceki gün sosyal medya hesabından yeni gösterisinin adını da paylaştı. Paylaştığı fotoğrafının altına da, 'Diamond Elit Platinum Plus' yeni gösterimin adını buldum" diye yazdı.

DEFNE SAMYELİ DE YANINDA

Cem Yılmaz'ın bu kararında, milyonların merakla izlediği stund-up gösterilerine yıllar önce, ilk kez İzmir'de başlamış olmasının büyük etkisi var. Yılmaz, bu nedenle her fırsatta İzmir seyircisinin kendisi için çok özel olduğunu belirtiyor. Bu yaz uzunca bir süre aralıksız Çeşme'de olacağını açıklayan Cem Yılmaz'ın yeni sevgilisi Defne Samyeli'nin de Çeşme'de sahneye çıkacağı ortaya çıktı. Ünlü çiftin bu yaz Çeşme'de birlikte tatil yapacakları da kesinlik kazanmış oldu.

Cem Yılmaz’dan İzmir’e vefa haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN