• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Gören varsa söylesin

Gören varsa söylesin

11.09.2018, 17:32

İzmirli yazar Pakize Suda, ’dan Çeşme’ye gitmek için bindiği minibüste cüzdanını düşürdü. O günden beri de arıyor. Suda, “İçinde kimliklerim ve param vardı, günlerdir bulamadım. Gören varsa söylesin” diye dert yandı

İzmirli yazar Pakize Suda kısa bir süre önce yaşadığı olayın üzüntüsünü yaşıyor. Bindiği minibüste cüzdanını düşüren Suda, polise gittiğini ancak bir sonuca ulaşamadıklarını belirtti. Suda, "Polis elinden geleni yaptı ancak kimse bilgi vermiyor. Ben polise güveniyorum, güvenmeye de devam edeceğim" dedi. Suda, minibüs şoförlerinin kendisini tanıdığını ve pırıl pırıl insanlar olduğunu ifade ederken, "Ben sadece benden sonra kim binmiş olabilir diye eşgal soruyorum bana tek bir yanıt verilmiyor" diye konuştu.

ALAÇATI'YA YAKIŞMIYOR

Yaşadığı olay sonrasında Alaçatı'da minibüslerin kalktığı yerde cüzdanını sormaya gittiğini söyleyen Suda, "Orada bir değnekçi var. Bana o kadar kaba konuştu ki bu Alaçatı'ya hiç yakışmıyor. Sordum, kim binmiştir benden sonra şoföre soralım, dedim. Bana arkadaşlarımı ele vermem dedi. Bu kişi şoförleri itham altında bırakıyor. Ben sadece yardımcı olmalarını istiyorum" diye konuştu.

Gören varsa söylesin haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN