• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'Zehra’nın öfke problemi var'

’la evliliğinden doğan kızı Zehra hakkında ilginç açıklamalar yapan baba , “Zehra’yı kontrol edemiyoruz. İyi ki erkek olmamış, yanmıştık biz” dedi

'Zehra’nın öfke problemi var'

10.11.2018

Geniş kitleler tarafından Hülya Avşar'ın eski eşi olarak tanınan Kaya Çilingiroğlu, katıldığı bir magazin programında yaptığı çıkışlarla dikkat çekti. Özellikle 20 yaşında olan kızı Zehra Çilingiroğlu ile ilgili çok konuşulacak açıklamalar yapan Kaya Çilingiroğlu, şunları söyledi:

"ZAMANLA TÖRPÜLENECEK"

Zehra'yı kontrol edemiyoruz. Laz kızı. İyi ki erkek olmamış, yanmıştık biz. Zehra yalan söylemez. Avantajımız o. Arkadaşlarıyla bir yere gidince takip ediyoruz, annesi uyumaz. Zehra'nın bizim kızımız olduğunu herkes bilir. Sahiplenecek çok insan var. Onaylamadığım bir şey olursa Zehra'ya söylerim.
Şimdiye kadar öyle bir şey olmadı. Bir tek öfke problemi var. Biraz öfkeli bir kız. Zamanla törpülenecek. İnatçı, ben bildiğim konuda inat ederim.

"BABA PARASI YİYORUM"

Kendisiyle ilgili de konuşan Kaya Çilingiroğlu, "Bana, 'ne iş yapıyor?' diyorlar. Hiçbir iş yapmıyorum, baba parası yiyorum. Yüz kızartıcı bir iş yapmıyorum. Ben 100 kez milli oldum. 10 tane uluslararası golf turnuvası yaptım" dedi.

'Zehra’nın öfke problemi var' haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.