• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

‘İyi sahneler aşkım’

Geçtiğimiz hafta ’te barışan şarkıcı ve , her yere birlikte gitmeye başladı. Borçları yüzünden zor günler geçiren Kurt, eski eşini sahneye çıkacağı mekana getirdi ve sevgi sözcükleriyle uğurladı

‘İyi sahneler aşkım’
Giriş Tarihi: 3.12.2018

Eylül ayında altı yıllık evliliklerini iki dakikalık davayla noktalayan ünlü şarkıcı Demet Akalın ve Okan Kurt çifti, ilişkilerine devam etme kararı aldı. Geçtiğimiz hafta Fransa'nın başkenti Paris'te baş başa tatil yapan ve barışan ikili, önceki akşam İstanbul Etiler'de görüntülendi. Bir gece kulübünde sahneye çıkacak olan eski eşini 'DOH' plaka arabalarıyla mekana getiren Kurt, "İyi sahneler aşkım" sözleriyle Demet Akalın'ı uğurladı.

GELİNLİK GİYMEYECEK
Okan Kurt'un yüklü miktardaki borçlarından dolayı anlaşmalı boşanma yaptığı iddia edilen Demet Akalın, muhabirlerin "Yeniden evlenirseniz bir kez daha gelinlik giyer misiniz?" sorusuna "Hayır" cevabını verdi. Okan Kurt ise muhabirlerin "Barışmanız hayırlı olsun" sözlerine "Allah razı olsun kardeşlerim benim" sözleriyle karşılık verdi.

TARHAN ABDULLAHOĞLULLARI

‘İyi sahneler aşkım’ haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA