• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Ünlüler aşkı tanımladı

Ünlüler aşkı tanımladı
Giriş Tarihi: 13.2.2019

15 Şubat’ta vizyona girecek olan ‘Bir Aşk İki İnsan’ filmini izlemeye katılan ünlü isimlerden aşkın huzur olduğunu söylerken ise dünyaya geliş sebebimiz olduğunu belirtti

Başrollerini Engin Akyürek ve Bergüzar Korel'in paylaştığı 'Bir Aşk İki Hayat' filminin özel gösterimi önceki akşam Beyoğlu'nda yapıldı. Engin Akyürek ve Bergüzar Korel'i ilk kez bir araya getiren filmin özel gösterimine ünlü isimler akın etti.

'AŞK, HAYATA GELİŞ SEBEBİMİZ'

Halit Ergenç, bu özel günde eşi Bergüzar Korel'i yalnız bırakmadı. 14 Şubat Sevgililer Günü ile ilgili sürprizleri sorulan Ergenç, "Sürpriz yapmayı severim. 14 Şubat olmasına gerek yok. İlla parayla bir şey almanız da şart değil" dedi. Ergenç aşkı ise "Hayata geliş sebebimiz" olarak yorumladı.

AŞKA ŞİİRSEL YORUM

Birkan Sokullu ile yeni bir aşka yelken açan Dilan Çiçek Deniz, "İlişkiniz nasıl gidiyor" sorusuna "Çok güzel gidiyor. Her şey yolunda" yanıtını verdi. Çiçek Deniz, aşkı ise Ataol Behramoğlu'nun "Ölümdür yaşanan tek başına, aşk iki kişiliktir" sözleriyle tanımladı.

İDİL'E ŞARKI YAPTI

Mert Fırat ve İdil Fırat, gösterimi izlemeye el ele geldi. Siyahlara bürünen ikili, uyumlu halleriyle dikkat çekti. Müzikte başarılı işlere imza atan oyuncu Mert Fırat, "Çok güzel bir şarkı yaptım, onu da İdil Hanım'a ithaf ettim" dedi.

ARAS'A "SENSİN DE" BASKISI

Aras Bulut İynemli, filmi izlemeye sevgilisi Bige Önal ile birlikte geldi. İkiliden Aras Bulut İynemli "Aşkı nasıl tanımlarsınız?" sorusuna "Çok soyut bir şey" yanıtını verirken Bige Önal, Bulut İynemli'nin 'Sensin de' sözleriyle "Sensin" dedi.

SERENAY AŞKTA HUZUR ARIYOR

Oyuncu Serenay Sarıkaya, gösterime yalnız katıldı. Alice Müzikali ile beğeni toplayan güzel oyuncu, "Çok heyecanlı bir süreçti. Sarıkaya "Aşk sizin için ne ifade ediyor?" sorusuna tek kelime ile "Huzur' yanıtını verdi.

İLK KEZ YAN YANA

Oyuncu Bestemsu Özdemir ile avukat sevgilisi Nail Gönenli ilk kez bir etkinliğe birlikte katıldı. Objektiflerden kaçan Nail Gönenli, Özdemir ile yan yana görüntülenmek istemedi

Ünlüler aşkı tanımladı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN