• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Elini hiç bırakmadı

’de forma giyen futbolcu , geçtiğimiz Cuma, oyuncu Amine Gülşe ile nişanlanmıştı. Çift, önceki akşam arkadaşlarıyla birlikte kutlama yemeğine çıktı.

Elini hiç bırakmadı

18.2.2019

Premıer League takımlarından Arsenal'de forma giyen Türk asıllı başarılı futbolcu Mesut Özil ile güzel oyuncu Amine Gülşe, kutlama yemeğinde görüntülendi. Çift, geçtiğimiz Cuma, aile arasında gerçekleşen kız isteme merasimiyle nişan yüzüklerini takmıştı. Özil ve Gülşe, önceki akşam ise arkadaşlarını da yanlarına alarak İstanbul Ulus Sunset'te kutlama yemeği yedi.

GÖRÜNTÜLENMEK İSTEMEDİLER
Yemeğin ardından mekandan ayrılan Mesut Özil ve Amine Gülşe, görüntülenmek istemeyince devreye ikilinin şoförü girdi. Gazetecilerin görüntü almasını engellenmeye çalışan şoför, kameralara müdahale etti. Mesut Özil, nişanlısının elini bir an olsun bırakmadı. İkili, objektiflerden kaçmaya çalışsa da Amine Gülşe'nin parmağındaki pırlanta yüzük dikkat çekti. İngiltere Futbol Ligi'ne verilen arayı değerlendiren Mesul Özil'in bir süre daha İstanbul'da kalacağı öğrenildi.


'DİRİLİŞ ERTUĞRUL' SETİNİ ZİYARET ETTİLER
Futbolcu Mesut Özil, nişanlısı Amine Gülşe ile birlikte sıkı takipçisi olduğu TRT'nin sevilen dizisi 'Diriliş Ertuğrul'un setini de ziyaret etti. Nişanlısı ve dizinin başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan'la birlikte çektiği kareyi sosyal medya hesabından paylaşan Mesut Özil, altına da "Çok keyifli geçen set ziyareti" diye not düştü.

Tarhan ABDULLAHOĞULLARI

Diriliş Ertuğrul setine Mesut Özil ve Amine Gülşe sürprizi Diriliş Ertuğrul setine Mesut Özil ve Amine Gülşe sürprizi Mesut Özil ile evlenecek olan Amine Gülşe'nin gelinliği olay oldu Mesut Özil ile evlenecek olan Amine Gülşe'nin gelinliği olay oldu Mesut Özil ile aşk yaşayan Amine Gülşe'nin yaşı duyanları şaşırttı Mesut Özil ile aşk yaşayan Amine Gülşe'nin yaşı duyanları şaşırttı

Elini hiç bırakmadı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.