• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Gergin ve agresif!

Gergin ve agresif!
Giriş Tarihi: 15.3.2019

Ağabeyi ’in hırsızlık suçundan tutuklanmasıyla gündeme gelen oyuncu , bir mekan çıkışında sorulardan kaçmak için görüntü vermek istemedi. Şoförüne “Bas gaza” diyen Sezer, az daha arkadaşının ezilmesine neden oluyordu.

Oyuncu Şafak Sezer, önceki akşam arkadaşlarıyla birlikte İstanbul Cihangir'de yemekteydi. Mekandan çıkmadan önce gazetecilere haber gönderen komedyen, görüntü alınmasını istemedi. Ağabeyi Yavuz Sezer'in hırsızlık suçundan tutuklanması ile gündeme gelen oyuncunun, konuyla ilgili sorulardan kaçmak için bu yola başvurduğu öğrenildi.

SON ANDA FARK EDİLDİ
Aracının kapıya kadar yanaşmasını bekledikten sonra çıkış yapan Şafak Sezer, "Soruları arkadaşlarım yanıtlayacak, bana sormayın" diyerek arabaya bindi. Hızlıca oradan uzaklaşmak isteyen ve şoförüne "Bas gaza" talimatı veren Sezer, az kalsın arkadaşının ezilmesine neden oluyordu. Son anda fark edilmesi ile arabaya binmeyi başaran arkadaşı, ezilmekten kıl payı kurtuldu.

NE OLMUŞTU?
6 ay önce, Ankara'da bulunan otobüs terminalinde M.Ş. isimli vatandaşın 600 lirasını yankesicilik yoluyla çaldığı tespit edilerek gözaltına alınan Şafak Sezer'in ağabeyi Yavuz Sezer, tutuklanmıştı.

TARHAN ABDULLAHOĞULLARI

Gergin ve agresif! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN