• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Birinci değişmedi!

Birinci değişmedi!
Giriş Tarihi: 16.3.2019

’nin fenomen dizisi ‘’ tüm kategorilerde en çok izlenen yapım oldu

Perşembe akşamları atv ekranlarında yayınlanan reyting rekortmeni dizi 'Bir Zamanlar Çukurova', Tüm Kişiler, AB ve 20+ABC1 kategorilerinde yine en çok izlenen yapım oldu.

TÜRKİYE EKRANA KİLİTLENDİ

Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölümü, 100 program arasında birinciliği elde etti. Dizinin bölüm etiketi #KendimEttim, bölüm başladıktan kısa süre sonra Twitter Türkiye Trending Topics listesine girdi ve bölüm sonuna kadar kalmayı başardı. Tüm Türkiye'yi ekrana kilitleyen dizide; öfkeden gözü dönen Demir, yüklü bir para karşılığı Yılmaz'ın arabasının frenlerini bozdurdu.
Bilmediği bir şey vardı, Yılmaz kendi arabasını Müjgan'a verecekti. Üstelik Müjgan doktorun da arabasında davetsiz bir misafiri vardı; Züleyha! Bakalım iki kadının akibeti ne olacak...

Birinci değişmedi! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN