• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

‘Serdar parayı kumarda harcıyor’

‘Serdar parayı kumarda harcıyor’
Giriş Tarihi: 16.4.2019

Ünlü şarkıcı , “Aranjörler ev araba parası istiyor. O nedenle albüm düşünmüyorum” deyince, bu tespite karşı çıkan , ünlü popçunun yıllardır kurtulamadığı kumar tutkusunu gündeme getirdi

TARHAN ABDULLAHOĞULLARI

Türk Pop Müziği'nin iki ünlü ismi arasında kavga çıkaracak bir söz düellosu başladı.
Önceki akşam İstanbul Bebek'te bir mekan çıkışı görüntülenen Serdar Ortaç, albüm ve şarkı için aranjörlere çok harcama yaptığından şikayet etti. Ortaç, "Ben her gün şarkı besteliyorum. Her gün stüdyodayım ama albüm şu an düşünmüyorum. Aranjörler ev araba parası istiyor. Artık para bitti. Eskiden 100 kazanırken 300 harcıyordum ama artık müzik para etmiyor. İnsanlar internet üzerinden dinliyor o paraları nasıl vereceğim?" diyerek müzik piyasasına sitem etti.

"HEPSİ HAK EDİYOR"

Şarkıcı Hande Yener, Serdar Ortaç'ın bu acıkmalarına yanıt vermekte gecikmedi.
Yener, "Serdar parayı kumarda harcamayı seviyor, onun için istemiyordur" diyerek meslektaşına sert yanıt verdi. Hande Yener, "Serdar'ın canı sıkılmış olabilir, benim durumlar güzel gidiyor. Müzisyenler her zaman parayı hak ediyor, çünkü yaptıkları şarkı yıllarca dinleniyor" diye konuştu.

'CHLOE ÇOK GENÇ'

Aranjörleri kızdıracak sözler söyleyen Serdar Ortaç, evliliği hakkında da konuştu. Evliliklerinin mutlu devam ettiğini belirten Serdar Ortaç, "Chloe genç olduğu için sıkıntıları farklı ama çok şükür her şey güzel gidiyor" dedi

‘Serdar parayı kumarda harcıyor’ haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN