• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Teknede aşk başkadır!

Teknede aşk başkadır!
Giriş Tarihi: 13.6.2019

Ünlü futbolcu ile oyuncu ’ın, iki aydır gözlerden uzakta aşk yaşadığı ortaya çıktı. Genç sevgililer ’te bir teknede baş başa tatil yapıyor

Magazin dünyasında büyük ses getiren futbolcu-oyuncu aşklarına bir yenisi daha eklendi. Alper Potuk-Tuvana Türkay ve Melisa Aslı Pamuk-Oğuzhan Özyakup'un ardından, ünlü futbolcu Şener Özbayraklı da kalbini "Yeni Gelin" dizisiyle ünlenen 26 yaşındaki Şilan Makal'a kaptırdı.
Çiftin yaklaşık iki aydır beraber oldukları iddia edildi.

GÖRÜNTÜ VERMİYORLAR

Fenerbahçe ile sözleşmesi bittikten sonra Galatasaray'a transfer olan Şener Özbayraklı ile Şilan Makal'ın yakın çevresi, çiftin çok mutlu olduğunu ancak ilişkiyi bir süre gözlerden uzak yaşamak istediklerini ifade etti. Marmaris'te bir teknede tatil yapan ikili birlikte görüntü vermekten kaçınırken, Şilan Makal teknede balık tutarken görüntülendi.

Teknede aşk başkadır! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN