• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Hande’nin parasını yemedim!

Hande’nin parasını yemedim!
Giriş Tarihi: 14.6.2019

Popçu ’le olan 3 yıllık ilişkisini iki ay önce noktalayan ilk kez konuştu. Genç işletmeci, “Hande ile ortak bir güzellik merkezimiz var. Ayrılsak da iş ilişkimiz sürecek ama ben bugüne kadar ne yaptıysam kendi helal kazancımla yaptım” dedi...

Popçu Hande Yener'le yaşadığı 3 yıllık ilişkisi iki ay önce biten genç işletmeci Ümit Cem Şenol, ilk kez içini döktü. Hakkında, "Sevgilisinin parasıyla spor salonu açacaktı.

"ÖZLÜYORUM, İNŞALLAH..."

Ayrılınca bu iş yattı" şeklinde çıkan haberlere ateş püsküren Ümit Cem Şenol, "Olayın aslı şu; ben bu salonu Hande'nin parası ile değil kendi kazandığım helal paramla açacağım. Sponsorluk görüşmelerimi kendim oluşturuyorum. Ben sustukça haberler çıkmaya devam ediyor" dedi.

Hande Yener'le ayrılsalar bile iş konusunda ortak çalışacaklarını dile getiren Şenol, sözlerini şöyle sürdürdü:

Alt yapısını oluşturduğum bir güzellik merkezim var ve Hande ile orada ortağız. Ben Hande'yi ne şanı, ne şöhreti, ne de parası olduğu için sevmedim. Sadece Hande olduğu için onu sevdim. Biz iyi ayrıldık. Kariyerlerimize odaklanmak için ayrıldık. Hande benim anne ve babamla, ben onun ailesiyle görüşmeye devam ediyorum. Yaş farkını hiçbir zaman ciddiye almadık. Hande'yi özlüyorum. Her şey kader kısmet ama inşallah barışırız.

TARHAN ABDULLAHOĞULLARI

Hande’nin parasını yemedim! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN