• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’ın

Saran’ın aşk gemisi
Giriş Tarihi: 19.7.2019

ADEM ÜLKER


EMİNA Jahovic ile Bodrum'da görüntülenen Sadettin Saran, 12 yıl önce Hülya Avşar'la olduğu gibi, kaçamak için yine Marmarisli kaptan Kadir Turan'ın guletini tercih etti. Avşar'la Turan'ın guletinde Marmaris'te görüntülenen Saran, bu defa yine aynı kaptanın "Mare Nostrum" adlı lüks guletinde objektiflere takıldı.


YİNE AYNI KAPTAN

Sadettin Saran, sevgilisi Emina Jahovic ile Muğla kıyılarında lüks bir gulette tatil yapıyor. Önceki gün "Mare Nostrum" isimli ahşap guletle Yunan adalarına geçen Saran ve Jahovic tatillerine devam ediyor. Çiftin tatil yaptığı Marmarisli kaptan Kadir Turan'a ait lüks gulet, 2008'de suya indirildi. Sadettin Saran, Hülya Avşar'la sevgili olduğu 2007'de de yine Turan'ın Kaptan Kadir isimli lüks guletiyle mavi yolculuğa çıkmış ve yolculuğun son gününde Marmaris'te görüntülenmişti.

KAYA, HÜLYA'YA YUMURTA KIRDI
MODACI sevgilisi Seda Sevin'den ayrılan Kaya Çilingiroğlu, eski eşi Hülya Avşar'ın, Ayvalık'taki yazlığına gitti. Çilingiroğlu, Avşar'ın mutfağına girip yumurta kırdı. Hülya Avşar'ın Kaya Çilingiroğlu'nun bir fotoğrafının altına yaptığı, "Tekrar mı alsam seni?" yorumu çok konuşulmuştu. Ayrılığın Hülya Avşar'la alakası olmadığını söyleyen Sevin, "Güzel keyifli bir ilişkiydi, zamanla heyecanı bitti. Zaman aşımı oldu güzel bir şekilde dostça ayrıldık. Ayrılığımızın Hülya Avşar'la ilgisi yok" açıklamasını yapmıştı.

Saran’ın aşk gemisi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN