• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

‘Kaz’ını sevsinler!

‘Kaz’ını sevsinler!
Giriş Tarihi: 8.8.2019

’daki ’nda 5 milyon Euro’luk villası olan , elinde kazla fotoğraf paylaştı. Sözde protestosuna katıldığını sanan Yılmaz, villasının ormanlık alanda olduğunu unutup algı yaratmaya çalışınca gülünç duruma düştü...

Çanakkale'de Kaz Dağları'na 40 kilometre uzaklıkta bulunan Kirazlı maden sahasında altın madeni çıkarma çalışmaları başladı. Sosyal medyadaki yıkım ekibi ise son günlerde 'Kaz Dağları' üzerinden algı operasyonlarına girişti. Özellikle ormanlar talan edilerek yapılan lüks villalarda yaşayan Cem Yılmaz, Tarkan ve Şahan Gökbakar'ın iki yüzlü tavırları takipçilerini de kızdırdı. Bodrum'daki Cennet Koyu'nda bulunan ağaçlık alanda 5 milyon Euro'luk villası olan komedyen Cem Yılmaz, sosyal medya hesabından elinde kaz heykeliyle bir fotoğraf paylaştı. Sözde Kaz Dağları protestosuna katıldığını sanan Yılmaz, villasının ormanlık alan talan edilerek yapıldığını unutup algı yaratmaya çalışınca gülünç duruma düştü.

'SENİN DERDİN KIŞKIRTMAK'

Bazı takipçileri Yılmaz'a, "Senin derdin ağaç değil, kışkırtmak" dedi. Kaz Dağları'ndaki altın arama faaliyetler ine tepki gösterenlerden şarkıcı Tarkan, 2010 yılında Kaz Dağları'ndan villa almıştı ve bu betonlaşma da ağaç katliamına yol açmıştı. Kaz Dağları konusunda açıklamalarda bulunan bir başka komedyen Şahan Gökbakar'ın ise Beykoz Ormanları yok edilerek yapılan Çubuklu Vadi Villaları'nda konut sahibi olduğu ortaya çıktı.

ADEM ÜLKER

‘Kaz’ını sevsinler! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN