• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Korkunç iddia!

Korkunç iddia!
Giriş Tarihi: 8.8.2019

Boşanacağı konuşulan ve hakkında şoke eden bir iddia ortaya atıldı. Buna göre Saat, eşi Kenan Doğulu’dan virüsü kaptı

Son bir yıldır boşanma iddialarıyla gündeme gelen oyuncu Beren Saat ve popçu Kenan Doğulu hakkında akıllara durgunluk veren bir iddia ortaya atıldı. Beyaz TV'de yayınlanan "Beyaz Magazin" programında sunucu Canan Danyıldız'ın dile getirdiği iddiaya göre, geçtiğimiz haftalarda hastaneye kaldırılan Beren Saat, HIV virüsü taşıdığını öğrendi. Diğer iddiaya göre ise, geçmişe dönük taramalarda virüsü eşi Doğulu'dan kaptığı saptandı.

SORULARA CEVAP VERMEMİŞTİ

Oyuncu Beren Saat, bundan birkaç gün önce çiçek seçerken muhabirler tarafından görüntülenmiş, ancak kendisine evliliğiyle ilgili yöneltilen soruları cevapsız bırakmıştı.

HIV VİRÜSÜ NEDİR?

Türkçesi Edinsel Bağışıklık Yetmezliği Sendromu olan AIDS, HIV adındaki virüsün neden olduğu, kan yolu, cinsel ilişki, anneden bebeğe doğum sırasında veya emzirme yoluyla bulaşan bir hastalıktır. HIV virüsü, vücuda girdiğinde hastalığa karşı direnç göstermemizi sağlayan bağışıklık sistemimizi yok eder. En basit bir soğuk algınlığına bile vücudumuz direnç gösteremez.

Korkunç iddia! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN