• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Saygısızlığa destek verdi

Saygısızlığa destek verdi
Giriş Tarihi: 8.8.2019

'da bütün gece oturarak konser veren, saygısızlığıyla seyircinin alanı terk etmesine yol açan Sıla’ya, sahnede sık sık şarkı sözlerini unutan arka çıktı. ‘Yatarak da söylenebilir’ şeklinde konuşan Sam, ‘Yok artık’ dedirtti!

Sahnede sık sık şarkı sözlerini unutmasıyla bilinen Şevval Sam'dan, "Bozacının şahidi şıracı" dedirtecek türden bir destek geldi. Sam; Bodrum konserinde ayakta dahi duramayan, bütün gece oturarak şarkı söyleyen ve seyircinin alanı tek etmesine yol açan Sıla Gençoğlu'na arka çıktı.

'AL BİRİNİ VUR ÖTEKİNE'

'Sahne sanatçının alanıdır, ne yapmak istiyorsa yapar. Seyirci, onu bütün varlığıyla kabul ettiği için dinlemeye gelir. İzleyicinin koşul koyarak sanatçıyı dinlemeye gelmesi beni şaşırttı. Oturarak da, ayakta da, yatarak da söyleyebilir" diyen Şevval Sam'ın bu sözleri tepki gördü. 100 ila 450 lira arasında bilet fiyatı ödeyerek konser izlemeye geldiklerini söyleyen vatandaşlar, "Al birini vur ötekine, bu nasıl bir mantık! Tiyatro oyunu değil ki bu, ya da bir komedi gösterisi... Yatarak şarkı söylemek de ne demek! Saygısızlığa böyle kılıf bulunmaz. Ama 'Şarkı sözlerini unutmak gülmek için bir fırsattır' diyerek kendini savunan Şevval Sam'dan da başka bir yorum beklenmezdi zaten" dediler.

GİZLİ SAKLI AŞKTAN İLK FOTOĞRAF

Şarkıcı Sıla, Hazer Amani ile yasak aşk yaşamış ve ünlü şefi eşinden ayırmıştı. 7 aydır gizli saklı süren birliktelikten ilk fotoğraf da geldi. Sıla ve Hazer Amani'nin aynı karede yer aldığı fotoğraf dün sosyal medyada paylaşıldı.

TARHAN ABDULLAHOĞULLARI

Saygısızlığa destek verdi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN