• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Alaçatı’da yaz daveti

Alaçatı’da yaz daveti
Giriş Tarihi: 9.8.2019

Genç turizmci 'ın ev sahipliğinde önceki gün 'da yaz daveti gerçekleşti.

Genç turizmci Aslı Pehlivanlar'ın ev sahipliğinde önceki gün Çeşme Balkabağa Alaçatı'da yaz daveti gerçekleşti. Mekanın sahibi Ebru Erbaş'ın yanı sıra davete Melda Aksu, Nilgül Nukan, Erhan Özusta, Dida Kaymaz, Zeynep Yılmaz, Tülay Karadeniz, Sinem Sancaktar, Ebru Çarıkçılar, Pınar Zülfikar, İpek Küçük, Aylin Burnukara ve Berrin Zülfikar gibi cemiyet hayatının tanınmış simaları katıldı. Mekanın lezzetli atıştırmalıkları ve kokteylleri eşliğinde davetliler keyifli bir gün geçirirken aynı zamanda da alışveriş yaptılar.

TARHAN ABDULLAHOĞULLARI

Alaçatı’da yaz daveti haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN