• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Mavibahçe ’nde muhteşem final

Mavibahçe Jazz Festivali’nde muhteşem final
Giriş Tarihi: 9.8.2019

MaviBahçe Alışveriş ve Yaşam Merkezi 3. üç gün boyunca İzmirlilere unutulmaz anlar yaşattı

Mavibahçe Alışveriş ve Yaşam Merkezi 3. Jazz Festivali bu yıl dopdolu bir programla geçti. Dünyaca ünlü caz sanatçıları, solo ve grup performanslarıyla İzmir ve Egelilere muhteşem saatler yaşattı.

MÜZİK VE SANAT BULUŞTU

Festival kapsamında sahne alan jazz sanatçıları ve grupları; Erkan Oğur Anatolian Blues, Birsen Tezer, İlhan Erşahin's İstanbul Sessions, Selen Beytekin, Elif Çağlar, Hamdi Akatay 9/8 lik Jazz, İlhan Erşahin's, Sibel Emek müzik severlere unutulmaz anlar yaşattı. MaviBahçe Alışveriş ve Yaşam Merkezi; sanat, müzik, dansa verdiği önemi bünyesinde bulunan atölyelerle destekliyor.

Mavibahçe Jazz Festivali’nde muhteşem final haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN