• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

operasyonu!

Martı operasyonu!
Giriş Tarihi: 10.8.2019

Geçtiğimiz yıl ’da tatil yapan; zürafalarla kaplanlarla fotoğraf paylaşan , örnek bir davranış sergiledi. Hayvansever oyuncu, yolda bulduğu yaralı için gece yarısı veteriner kliniği açtırdı

Her gün sokak hayvanlarını besleyen, kedisi ve köpeği olan güzel oyuncu Tuvana Türkay'dan bir örnek davranış daha! Önceki akşam İstanbul Bağdat Caddesi'nde arkadaşlarıyla buluşan 28 yaşındaki Tuvana Türkay, bir arabanın önünde yaralanmış halde yatan martı gördü. Martıyı hemen kendi arabasına koyan Türkay, nöbetçi veteriner aramaya başladı.

TEDAVİ ETTİRDİ

Bulamayınca gece yarısı veteriner olan bir arkadaşını arayıp ricayla kliniğini açtırdı. Yaralı martıyı tedavi ettiren Türkay, gönül rahatlığıyla evinin yolunu tuttu. Hayvansever oyuncu Tuvana Türkay, geçtiğimiz sene de Güney Afrika'da tatil yapmış ve zürafalarla, kaplanlarla korkusuzca fotoğraf çekilip bunları paylaşmıştı

Martı operasyonu! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN