• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Bu bitkiler uyumayı kolaylaştırıyor

Bu bitkiler uyumayı kolaylaştırıyor
Giriş Tarihi: 6.9.2019

Kaliteli ve yeterli bir uyku, olmazsa olmazlarından biridir. Rahat bir uyku uyuyabilmek gününüzün daha güzel geçmesini sağlarken, vücut sağlığınız açısından da önemlidir. Yatak odanızda seçtiğiniz doğru bitkilerle rahatlayabilir, daha iyi bir uykuya sahip olabilirsiniz. İşte o bitkiler...

Kaliteli ve yeterli bir uyku, sağlıklı yaşamın olmazsa olmazlarından biridir. Rahat bir uyku uyuyabilmek gününüzün daha güzel geçmesini sağlarken, vücut sağlığınız açısından da önemlidir. Yatak odanızda seçtiğiniz doğru bitkilerle rahatlayabilir, daha iyi bir uykuya sahip olabilirsiniz. İşte o bitkiler...

YASEMİN
Yapılan araştırmalara göre yaseminin uykuya doğal bir yardımcı olduğu kanıtlanmış. İç sıkıntısını azaltan özelliğiyle pozitif enerji verir ve uyandığınızda da iyi bir modda olursunuz.

LAVANTA
Lavantanın insomniyayı ve iç sıkıntıyı önleyici etkisi vardır. Kokusunun rahatlatıcı etkisini yatak odanızda hissedebilirsiniz.

GARDENYA
Uzmanlar tarafından yapılan araştırmaya göre uyku getirici etkisi birebir kanıtlanmıştır.

KAYNANADİLİ
Bu bitki evinizdeki oksijen seviyesini artırmaya yardımcı olur. Kolay bakımıyla da kolaylıkla odanızda bulundurabilirsiniz.

SARISABIR
Yanıkları ve yara izlerini iyileştirme etkisi olan sarısabır aynı zamanda detoks etkisiyle insanı kimyasallardan uzaklaştırır.

DUVAR SARMAŞIĞI
Duvar sarmaşığı havayı en çok temizleyen bitkidir. Aynı zamanda odanın sıcaklığını da ayarlı tutar.

Bu bitkiler uyumayı kolaylaştırıyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN